agencja reklamy grafika reklama strona internetowa tworzenie stron grafik strony www strony internetowe sklepy internetowe logotyp projektowanie logo

Amber IT to dedykowane rozwiązania IT dla Firm

Nasze marki

Tworzymy aplikacje mobilne dostępne w:

Jesteśmy częścią

Jesteśmy partnerem

Amber IT oraz Spice Gears Academy połączyły siły

FRC 5883 Spice Gears jest pierwszą w Polsce drużyną robotyczną biorącą udział w międzynarodowych turniejach FIRST® Robotics Competition – najbardziej prestiżowym na świecie konkursie o tej tematyce

Wspieramy polski rynek farmaceutyczny

Amber IT to niezawodny i nowoczesny hosting stron www

Twórz własne aplikacje Node.js & Python

Sprawdź nasze plany hostingowe →

Jesteś szczęśliwym posiadaczem naszego hostingu?

Tutaj zalogujesz się do swojego serwera.

Zaloguj się →

Zaufali nam m. in.

Po pierwsze. Motorem napędowym każdej firmy są ludzie więc przede wszystkim jesteśmy zespołem, bardzo zgranym zespołem. Dlatego dopełniamy się w każdej płaszczyźnie, tworząc w ten sposób idealną liniaturę – i tak przez 7 lat. Choć z wykształcenia nie jesteśmy psychologami współpracę opieramy na jasnych międzyludzkich interakcjach opartych na uczciwości, życzliwości i szacunku. Dlatego Każdy z nas jest mistrzem w swojej dziedzinie – mamy jasno określone role i odgrywamy je koncertowo. Wspólnie natomiast, gramy jak z nut żebyś w natłoku obowiązków mógł z pełnym zaufaniem i spokojem relaksować się, kiedy my odgrywamy dla Ciebie cały koncert.

Nie lubimy stać w miejscu. Doradzamy, działamy, inspirujemy. Tworzymy tzw. “trust mózgów”, który jest receptą na nasz wspólny sukces. Bo przecież właśnie do niego zmierzamy, prawda?

Czego możesz być pewien?

Najważniejsze korzyści:

Oszczędności czasu. W wyniku czego będziesz mieć go więcej na inne ważne dla Ciebie rzeczy.

Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami podczas gdy my będziemy pracować na Twoje cele. Ograniczymy Twój wkład dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu dla siebie.

Bezpieczeństwa. Ponieważ tylko w ten sposób możemy osiągnąć nasz cel.

Dzięki nam masz pewność że sprawy toczą się według zaplanowanego harmonogramu a zlecony projekt po prostu wydarzy się w wyznaczonym terminie.

Poczucia komfortu. Dlatego jest dla nas to tak istotny element.

Po pierwsze. To my jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. A naszym obowiązkiem jest przekazać Ci niezbędną wiedzę, by podjęte wspólne działania doprowadziły do zwiększenia atrakcyjności wizerunku i w ostatecznym rozrachunku do zwiększenia sprzedaży w Twojej Firmie. Dlatego wzorowa komunikacja to klucz.

 

agencja reklamy agencja reklamowa grafika reklama kraśnik

strona internetowa tworzenie stron  grafik agencja interaktywna strony www strony internetowe wydruki sklepy internetowe

sklep internetowy logotyp projektowanie logo stron www kraśnik lublin krasnik